A A A

Branża rolna

Producent: TOM-POL
1. Obudowa tunelu ? ścianki z blachy powlekanej wypełnione pianką poliuretanową, podłoga wzmacniana specjalnym zbrojeniem o podwyższonej wytrzymałości na nacisk i wyłożona blachą reflowaną umożliwiającą odprowadzenie odpadów i zanieczyszczeń powstałych w trakcie procesu technologicznego, drzwi z zaworem ciśnieniowym (wyrównawczym) i uszczelnieniem.
2. Taśma z siatki prętowej o średnicy przetyczek 5 mm i grubości drutu 2,5 mm, z otwartą powierzchnią wynoszącą 85%, posiadającą atest Instytutu Żywienia na bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi .
3. Parowniki (szt.2), model SM 163-68-A3 (3 wentylatory) oraz model SM 162-68-A3 (2 wentylatory) o rozstawie lamel 8 mm, z elektrycznym rozszranianiem, fabrycznie przystosowane do szokowego zamrażania produktów spożywczych.
4. Skraplacz (szt.1) posiadający 3 wentylatory, producent: Guntner, tworzący wraz z zestawem chłodniczym jednostkę wytwarzającą zimno.
5. Zestaw chłodniczy 4 sprężarek (szt.1), producent: Copeland o mocy chłodniczej 130.000 kcal/h pozwalającej na odbiór całkowitej wydajności przez odpowiednio dobrane parowniki.
Cena:0Pytaj o cene